Braterstwo.eu

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Strzelecko-Kolekcjonerskie

Hej! Jesteś niezalogowany/a. Zaloguj się.


TForum >> Ogłoszenia >> Składki członkowskie 2021

Wpis 'Składki członkowskie 2021'
Avatar
26.09.2020 08:32
Zarząd Stowarzyszenia KS Amator przekazuje komunikat na temat wysokości opłat członkowskich w roku 2021. Z góry uprzedzamy: we wpisie jest kilka złych wiadomości. 

Od marca borykamy się z pandemią, która ogranicza możliwości i blokuje wpływy finansowe całym sektorom gospodarki. W Stowarzyszeniu w okresie marzec-czerwiec zanotowaliśmy trzykrotny spadek przychodów, a także zamrożenie wzrostu liczby członków. W międzyczasie organizacja wydatkowała setki tysięcy złotych na nową inwestycję w Warszawie, którą znacie pod nazwą "strzelnica Waldorffa 23".

Inflacja zaczęła być mocno widoczna. Amunicja podrożała miejscami nawet o 30%, a podwyżki ogarniają już wszystkie kalibry, z których strzelamy. Zdrożała także broń, akcesoria biurowe, materiały budowlane, czy narzędzia. Siła nabywcza majątku organizacji spadła.
Podejrzewamy drugą falę obostrzeń związanych z pandemią, rośnie bezrobocie, sytuacja większości branż jest nieporównywalnie trudniejsza niż przed rokiem. Mamy pierwszy poważny kryzys gospodarczy od transformacji i każdy potrzebuje dodatkowych, jak największych środków w portfelu.

Momentami jest nieciekawie, a złe wiadomości przychodzą coraz częściej. Żeby nie dokładać Wam zmartwień, ani nie utrudniać realizacji pasji strzeleckiej w takim okresie, składki członkowskie pozostają w 2021 roku na dotychczasowym poziomie.
Zapraszamy na naszą darmową strzelnicę w Warszawie, można na chwilę zapomnieć o problemach :)


TForum >> Ogłoszenia >> Składki członkowskie 2021

^^