Braterstwo.eu

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Strzelecko-Kolekcjonerskie

Hej! Jesteś niezalogowany/a. Zaloguj się.


TForum >> Ogłoszenia >> Zaświadczenia o członkostwie wciąż ważne

Zaświadczenia o członkostwie wciąż ważne
Avatar
03.01.2023 16:31
+6
Pomimo zmiany cyfry w dacie, podpisane przez Zarząd Stowarzyszenia dokumenty pozostają w mocy! 

Jak co roku, otrzymujemy lawinę maili od członków, którzy zostali wysłani przez pracowników WPA/ŻW, aby uzyskać "nowe", "ważne" zaświadczenie o członkostwie. Wszak w dacie zmieniła się cyfra, która zmienia się rzadziej, generując zaniepokojenie osób weryfikujących dokumenty.

Zarząd Stowarzyszenia przekazuje oficjalny komunikat [PDF], który można streścić: tylko spokojnie, wszystko będzie dobrze. Zmiana daty nie wpływa nijak na ważność dokumentacji wystawionej chwilę wcześniej. Nie istnieją powody dla których mielibyśmy w ciągu kilku dni masowo zmienić zdanie odnośnie uczestnictwa praworządnych Polaków w naszej organizacji.

Do wniosku o wydanie decyzji administracyjnej załącza się różne dokumenty. Wniosek, zdjęcia, dowód opłaty, orzeczenie lekarskie, zwykle też patent i licencję zawodniczą PZSS. Czy te dokumenty także "tracą" ważność, gdy przeskoczy cyferka? Skąd zatem pomysł, że ważność może utracić zaświadczenie o członkostwie?

Uprzejmie proszę o niegenerowanie kłopotów członkom Stowarzyszenia KS Amator. Nie wymyślajmy sobie z powietrza sztucznych problemów przy 20% inflacji i wojnie tuż obok. Zajmijmy się pracą; jest jej dużo.

W przypadku pytań w tej kwestii ze strony któregoś urzędu, uprzejmie prosimy o kontakt pisemny. Uwaga! Korespondencja w tym temacie nie może być starsza niż 48h w momencie dotarcia do Stowarzyszenia. Nigdy nie wiadomo czy od momentu wysłania zapytania urząd się nie rozmyślił, zatem przestarzałą korespondencję będziemy zwracać prosząc o przesłanie listu ponownie. Za którymś razem nasze argumenty powinny trafić :)


TForum >> Ogłoszenia >> Zaświadczenia o członkostwie wciąż ważne

^^