Braterstwo.eu

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Strzelecko-Kolekcjonerskie

Hej! Jesteś niezalogowany/a. Zaloguj się.


TForum >> Ogłoszenia >> Legitymacje dla członków

Legitymacje dla członków
Avatar
10.11.2016 22:39
Ponoć w stowarzyszeniu bardzo ważne jest wydawanie legitymacji. Legitymacja urosła w oczach ludzi, stała się przedmiotem pożądania.
Wychodząc naprzeciw tym potrzebom zdecydowałem się stworzyć legitymację. Format prawa jazdy, gustowna, klarowna. Dodaje szyku odpowiedniemu ubiorowi. Projektanci prognozują eksplozję popularności stylizacji wplatających legitymację Braterstwa jako lekki dodatek, np w kok na głowie.
Do pierwszych 12 osób już jutro wyślę pierwsze egzemplarze. Edycja kolekcjonerska, z odwrotnie zapisaną datą (w nowszych poprawione). 

Załączam wzór:
wzór legitki
Można by spytać: "czemu nie plastikowe, z czipą i bajerami"? Jest ku temu klika powodów, ale najważniejszy odkryłem już prawie zamawiając plastiki. Firmie wykonującej legitymacje plastikowe trzeba przesłać cały komplet danych, który ma się na niej znaleźć. Nic dziwnego, ale z racji tego że dane członków Braterstwa to dane osób z bronią palną, a więc osób szczególnie narażonych na niebezpieczeństwo, nie zamierzam nikomu i nigdy udostępniać niczego co mogłoby zidentyfikować posiadacza broni (nie licząc korespondencji z urzędami typu WPA, czy ŻW). Dlatego też legitymacje plastikowe odpadły.

Być może jeśli ludzie będą się domagali plastików, zainwestuję kiedyś środki stowarzyszenia w drukarkę do plastików (ok 4500 zł) i będę drukował. Ale mam nadzieję, że członkowie stowarzyszenia pozostaną zdrowi psychicznie i nie będzie takich apeli. Lepiej takie pieniądze wydać na kilka dobrze zorganizowanych imprez.

Liczę, że włożona przeze mnie praca uspokoi teraźniejszych i przyszłych członków. Legitymacje u nas też są. Można włożyć do portfela, można trzymać przy łóżku. A jak zapomnisz jak się nazywasz, to tam wygodnie na samej górze jest Twoje nazwisko.


TForum >> Ogłoszenia >> Legitymacje dla członków

^^