Braterstwo.eu

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Strzelecko-Kolekcjonerskie

Hej! Jesteś niezalogowany/a. Zaloguj się.


TForum >> Ogłoszenia >> Darmowy kurs na patent strzelecki wraz z pytaniami

Darmowy kurs na patent strzelecki wraz z pytaniami
Avatar
23.12.2016 10:12
Od kilku dni funkcjonuje przygotowana przez Braterstwo strona z kursem na teoretyczną część patentu strzeleckiego PZSS: PatentStrzelecki.eu. Jest to zbiór lekcji, fiszek oraz testów typu "ABC" pokrywający cały zakres regulaminowego kursu na patent strzelecki wg PZSS. Fiszki i testy zawierają ponad 380 pytań z patentu strzeleckiego na podstawie UoBiA, rozporządzeń, prawa karnego i regulaminów PZSS. To największa w Polsce baza pytań.

Treści są wyczerpujące, cytują źródła i pozwalają na szybką, skuteczną naukę prezentowanych informacji. Fiszki i testy są specjalnie zaprojektowane pod smartfony, proste w obsłudze i wygodne.

PatentStrzelecki.eu jest za darmo, bez reklam, bez rejestracji. Tak już pozostanie. 

Celem projektu PatentStrzelecki.eu jest ułatwienie dostępu do wiedzy, niezbędnej do uzyskania patentu i w konsekwencji pozwolenia na broń do celów sportowych (i pozwolenia na broń sportową do celów kolekcjonerskich!).

Kurs może być wykorzystywany przez wszystkich: kluby sportowe, które nie chcą niepotrzebnie samemu przygotowywać informacji teoretycznych (skupcie się na praktyce!), kursantów, którzy są powtórzyć wiadomości przed egzaminem, czy po prostu osoby zainteresowane tą wiedzą.
W Braterstwie na podstawie PatentuStrzeleckiego.eu przygotowujemy setki osób rocznie do skutecznego zaliczenia egzaminów na patent. Polecamy tę drogę także innym.

Kurs jest stale rozwijany.


TForum >> Ogłoszenia >> Darmowy kurs na patent strzelecki wraz z pytaniami

^^