Braterstwo.eu

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Strzelecko-Kolekcjonerskie

Hej! Jesteś niezalogowany/a. Zaloguj się.


TForum >> Ogłoszenia >> Panie zapisują się za darmo: nieaktualne

Panie zapisują się za darmo: nieaktualne
Avatar
21.03.2017 19:38
Jestem feministą, tego nauczyła mnie mama. Niestety, w Braterstwie kobiety nadal stanowią bardzo niewielki odsetek -- zaledwie opłakane 2% łącznej liczby aktywnych członków. Kobiety stanowią ponad połowę społeczeństwa i dla naszej wspólnej sprawy byłoby lepiej, gdyby udało się zachęcić więcej Pań do udziału w naszym hobby.

Z tego powodu od dziś wszystkie Panie zapisują się do stowarzyszenia za darmo. 

Z racji niskich składek i ułatwień administracyjnych z dniem 20.05.2022 wycofujemy się z powyższych preferencji. 10 zł to nie pieniądze, szkoda przetwarzać zdjęcia dokumentów tożsamości.

Skorzystanie z oferty jest bardzo łatwe: załóż profil i wyślij do mnie maila ze zdjęciem jakiegoś dokumentu tożsamości. Widoczny musi być tylko PESEL (powinien być zgodny z kontem na stronie), resztę danych polecam zamazać. Niezwłocznie aktywuję Twoje konto i od zaraz będziesz mogła wystąpić o pozwolenie na broń do celów kolekcjonerskich.

Składka członkowska (tylko dziesięć zł rocznie, najniższa w Polsce) będzie naliczana dopiero od drugiego roku członkostwa w stowarzyszeniu. Mam nadzieję, że zachęci to kilka kobiet do spróbowania pasji strzeleckiej. Panie są często dużo lepszymi strzelcami, wprowadzają też lżejszą, przyjemniejszą atmosferę na strzelnicy. Każde środowisko może tylko zyskać na większej różnorodności.

Możesz przyjść na wspólne strzelanie z różowym Glockiem, możesz z karabinem w czarne czaszki -- Twój wybór. Zawsze będziesz mile widziana na naszych imprezach.
Panowie, zabierajcie swoje żony, dziewczyny, córki lub matki na strzelnicę!

Przypominam także o innej "promocji" obejmującej Honorowych Dawców Krwi. To popularna promocja wśród nowych członków, co sprawia mi niemałą satysfakcję.


TForum >> Ogłoszenia >> Panie zapisują się za darmo: nieaktualne

^^