Braterstwo.eu

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Strzelecko-Kolekcjonerskie

Hej! Jesteś niezalogowany/a. Zaloguj się.


TForum >> Ogłoszenia >> Rusza system obsługi zawodników PZSS

Rusza system obsługi zawodników PZSS
Avatar
12.09.2018 09:31
PZSS w ostatnich miesiącach opracowało system informatyczny, który ma służyć do obsługi klientów Związku: zawodników, sędziów, trenerów, klubów, itp.
System jest już uruchomiony, można się do niego zalogować pod tym adresem (https://portal.pzss.org.pl/).  

Każda osoba, która miała lub ma styczność z PZSS ma swoje indywidualne konto. Aby się zalogować po raz pierwszy używamy danych:
login: Twój email
hasło: Twój PESEL

Wszystkie osoby, które należą do sekcji sportowej KS Amator były rejestrowane z podaniem pełnym danych: zarówno peselu (obowiązkowy) jak i e-maila (nie był obowiązkowy). Zatem nie powinniście mieć problemów z zalogowaniem - a przynajmniej problemów, na które mam wpływ.
Do zawodników innych klubów: skontaktujcie się ze swoimi klubami. Najprawdopodobniej nie podawaliście maili przy rejestracji do klubu, więc teraz kierownicy klubów będą Wam ręcznie ustawiać dane dostępowe.

System jest jeszcze w początkowej fazie i występują błędy: nie wszystkie osoby mają aktywne konta, niektóre dane są nieprawidłowe lub ich brakuje. Osoby zmieniające klub w przeszłości są raczej członkami starego, a nie nowego klubu. Jestem pewien, że wszystko zostanie szybko poprawione i jakość obsługi w PZSS -- przygnieciona dużą popularnością strzelectwa -- wzrośnie. Automatyzacja i informatyzacja to bez wątpienia krok w dobrą stronę.

Można się wymieniać spostrzeżeniami na naszym forum w odpowiednim temacie.


TForum >> Ogłoszenia >> Rusza system obsługi zawodników PZSS

^^