Braterstwo.eu

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Strzelecko-Kolekcjonerskie

Hej! Jesteś niezalogowany/a. Zaloguj się.


TForum >> Ogłoszenia >> Ograniczenia komunikacji z PZSS

Ograniczenia komunikacji z PZSS
Avatar
30.01.2019 14:55
W ostatnich tygodniach dostaliśmy z PZSS więcej niż zwykle sygnałów o nieprawidłowej komunikacji członków KS Amator. Wprowadzamy ograniczenia. 

PZSS pomaga w naszej pracy. Dzięki przynależności do PZSS i zapisom bieżącego prawa, misja Braterstwa, czyli popularyzowanie sportu strzeleckiego i legalnego posiadania broni nabrała niemało wiatru w żagle. Dobra współpraca ze Związkiem jako instytucją, ale także jego pracownikami, którzy są na pierwszej linii, jest dla nas kluczowa. Nie chcemy jej ryzykować.

Niektórzy z Was oczekują nieco zbyt dużo, zbyt szybko od PZSS. Sporadycznie pojawiają się osoby odreagowujące na pracownikach opóźnienia lub błędy (często moje błędy). Psuje to pozytywną współpracę na linii KS Amator - PZSS, bez której wzrost klubu w przyszłości może być niemożliwy.

Z powyższych powodów, rozpoczynając od dzisiaj, nieautoryzowana komunikacja z PZSS jest uznawana za działalność szkodliwą dla klubu i będzie się wiązała z reperkusjami jak: upomnienie, kara finansowa, usunięcie z klubu.
Nieautoryzowana komunikacja to każdy rodzaj komunikacji z PZSS (np: mail, telefon), na który klub nie wyraził wcześniej zgody. Zanim nawiążesz kontakt z PZSS, musisz napisać do nas maila o pomoc w znalezieniu rozwiązania.

Jeśli masz jakiś problem, czy coś nie działa jak powinno albo się zastanawiasz co się dzieje: napisz do mnie maila. Pisz do mnie codziennie, jeśli musisz. Staram się na zapytania odpowiadać szybko i rzeczowo, będę się starał bardziej. Uzupełnię też brakujące opisy procedur i działań z PZSS, żeby odpowiedzi na większość pytań były w jednym miejscu.
KS Amator to duży klub i nawet 5% problematycznych członków to już setki ludzi, telefonów i maili. Godziny zmarnowane w PZSS. Chcemy się kojarzyć wyłącznie pozytywnie, dlatego zdecydowanie wolę przenieść 5% wymagających członków do innych klubów niż świecić za to oczami.

Jeśli nie wyrażasz zgody na ograniczenie Twojej wolności wypowiedzi: rozważ zmianę barw klubowych. My skupiamy się na przeszkoleniu 50 tys nowych strzelców w najbliższej przyszłości, przyspieszenie Twojego patentu o tydzień jest ważne, ale nie kluczowe.


TForum >> Ogłoszenia >> Ograniczenia komunikacji z PZSS

^^