Braterstwo.eu

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Strzelecko-Kolekcjonerskie

Hej! Jesteś niezalogowany/a. Zaloguj się.


TForum >> Ogłoszenia >> Licencja klubowa 2020

Licencja klubowa 2020
Avatar
14.11.2019 21:42
Uzyskaliśmy przedłużenie licencji klubowej PZSS na rok 2020. Avanti! 

Z lekkim poślizgiem nasza licencja klubowa została przedłużona na następny rok. W 2020 roku mamy w planach stać się największy klubem strzeleckim w ramach PZSS: KS Amator rośnie najszybciej w Polsce.

Zdecydowana większość członków sekcji sportowej KS Amator to osoby nowe, które nie miały wcześniej styczności ze sportem strzeleckim. W 2019 roku na 1700 osób, które dodaliśmy w Portalu PZSS aż 1570 osób (93%!) nigdy nie należało do klubu strzeleckiego, nie miała patentu, ani licencji. Migracja z innych klubów stanowiła symboliczny przyrost i -- choć każdy jest u nas mile widziany -- nie jest zbyt istotna: skupiamy się na pracy u podstaw, szkoląc i zachęcając nowych adeptów.
Dzięki licencji klubowej na 2020 rok chcemy kolejnym tysiącom Polaków pokazać jak fajne jest strzelectwo i posiadanie broni palnej (a jest bardzo fajne).

Przedłużenia licencji zawodniczych na 2020 już trwają. Proces jest bardzo szybki: 5-7 dni od momentu zaakceptowania przez klub licencja pojawia się w Portalu.
Pierwsze licencje są regularnie przekazywane do DZSS i dalej do PZSS. Jeśli nie masz licencji, złóż wniosek zgodnie z instrukcją.


TForum >> Ogłoszenia >> Licencja klubowa 2020

^^