Braterstwo.eu

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Strzelecko-Kolekcjonerskie

Hej! Jesteś niezalogowany/a. Zaloguj się.


TForum >> Ogłoszenia >> Podsumowanie darowizn 1%PIT za 2020

Podsumowanie darowizn 1%PIT za 2020
Avatar
11.10.2021 18:24
Członkowie i sympatycy KS Amator przekazali na nasze działania 448 879,07 zł za rok 2020. Im-po-nu-ją-ce!  

Wg danych Ministerstwa Finansów 4900 podatników zadeklarowało darowiznę 1% swojego PITu na nasze niszowe stowarzyszenie.
W klasyfikacji kwotowej, KS Amator plasuje się na 230 pozycji na 8694 podmioty w całej Polsce. Na pozycji 229 jest np Fundacja Radia Zet, która może mieć nieco więcej czasu antenowego na promocję swojej działalności niż my. KS Amator nie wydaje żadnych środków na płatną promocję zbierania darowizn 1%PIT, to wszystko sami członkowie!
W klasyfikacji liczby podatników jesteśmy na miejscu 289.

Obie te liczby robią duże wrażenie. Serdecznie dziękujemy za tak szeroko okazane zaufanie, czujemy ciężar z tym związany. Mamy nadzieję, że nasze działania w roku 2020, zwłaszcza otwarcie przy ul. Waldorffa 23 w Warszawie darmowej, ogólnodostępnej strzelnicy krytej przyjmującej każdego strzelca niezależnie od barw klubowych, stanowi dla Was jakieś potwierdzenie, że pomaganie nam 1%PIT ma sens.

Duża kwota darowizny powinna dać wymierny efekt w najbliższych (kilkunastu) miesiącach: uwolnione przez nią składki członkowskie zostaną zainwestowane w tworzenie nowej infrastruktury sportowej dla wszystkich strzelców.

Przypominamy, że darczyńców doceniamy nie tylko słowami uznania, ale także poprzez dodatkowe zwolnienia ze składki członkowskiej. Więcej informacji: https://braterstwo.eu/1procent


TForum >> Ogłoszenia >> Podsumowanie darowizn 1%PIT za 2020

^^