Braterstwo.eu

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Strzelecko-Kolekcjonerskie

Hej! Jesteś niezalogowany/a. Zaloguj się.


TForum >> Ogłoszenia >> 216 nowych zawodników

216 nowych zawodników
Avatar
28.02.2022 19:50
28.02.2022, w obliczu dramatycznych wydarzeń na Ukrainie, do sekcji sportowej KS Amator zapisało się rekordowe 216 nowych osób, zainteresowanych przeszkoleniem z obsługi broni palnej i uzyskaniem własnego pozwolenia. 

Przykład ohydnej agresji rosyjskiej na naszych bezpośrednich sąsiadów oraz ich bohaterska walka, motywują tysiące Polaków do poszukiwania legalnego dostępu do broni palnej. Nie chcemy zostać z głuchym telefonem w ręce, gdy za oknem sołdat urządza rajdy, morduje, rabuje i niszczy dorobek życia naszego i sąsiadów.

Pistoletem, ani karabinem nie wygra się z czołgiem, to pewne. Jednak ludność cywilna wyposażona w ręczną broń jest w stanie pomóc w wysiłku obronnym, podnieść koszt napadu dla najeźdźców i trzymać ich w stałym strachu o śmiertelną kulę strzeloną z dowolnego okna. Zrozumieli to też Ukraińcy, wysypując z wywrotek na bruk karabiny maszynowe dla dziesiątek tysięcy mieszkańców Kijowa. Zbyt mało i zbyt późno, ale dobry i taki gest.
Posiadanie broni dodaje motywacji do pozostania w kraju i jego obrony, zwiększa zaangażowanie w sprawy kraju i wzmaga chęć wspólnej walki w obliczu bandyckiej napaści. Podstawowe przeszkolenie z obsługi broni powinien przejść każdy Polak i każda Polka.

Stowarzyszenie KS Amator od początku powstania stara się edukować współobywateli i popularyzować legalne posiadanie broni przez Polaków. Dzisiejsze 216 zawodników bez problemu znajdzie miejsce wśród 12 tysięcy zawodników sekcji sportowej KS Amator i 41 tysięcy członków Stowarzyszenia KS Amator, największej tego typu organizacji w całym kraju. Pomożemy Wam nabyć wiedzę i umiejętności. Rozszerzymy dla Was ofertę zajęć, żeby każdy kto dołączył był w stanie jak najszybciej przejść przeszkolenie, kupujemy dodatkową broń, zabezpieczyliśmy przeszło milion sztuk amunicji treningowej. Damy radę!

Posiadanie broni palnej przez możliwie duży odsetek dorosłych, praworządnych Polaków jest naszą racją stanu. Apelujemy do posłów i senatorów o przemyślenie przykładu Ukrainy i wprowadzenie szybkich, gruntownych zmian cywilizujących prawo do posiadania broni palnej w naszym kraju. Za nami dekady zaniedbań, przed nami dekady ciężkiej pracy. Musimy zacząć od razu, aby wizja stu tysięcy snajperów w oknach każdego dużego miasta zniechęcała bandytów przed atakiem, zanim spadnie choć jedna kropla polskiej krwi.

Nigdy więcej wojny. Szykujmy się do wojny.


TForum >> Ogłoszenia >> 216 nowych zawodników

^^