Braterstwo.eu

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Strzelecko-Kolekcjonerskie

Hej! Jesteś niezalogowany/a. Zaloguj się.


TForum >> Ogłoszenia >> ProwadzacyStrzelanie.eu

ProwadzacyStrzelanie.eu
Avatar
29.12.2022 00:16
+7
Publikujemy poprawioną, uzupełnioną wersję materiałów szkoleniowych dla prowadzących strzelanie: ProwadzacyStrzelanie.eu

Ponad pięć lat po opublikowaniu pierwszej wersji materiałów dla prowadzących i wielu poprawkach do tej broszury, zmieniamy formułę z pojedynczego dokumentu na interaktywną stronę internetową.

Kilka tygodni temu PZSS zmodyfikowało regulamin uzyskiwania uprawnień prowadzącego strzelanie, rozszerzając zakres szkolenia i jego rozpiętość. W ciągu kilku tygodni przygotowaliśmy zatem nową wersję materiałów szkoleniowych, które są dostępne w pełnej wersji na powyższej witrynie. Całą dobę, za darmo i dla wszystkich. Niezależnie od tego, czy chcesz się szkolić z nami, w innym miejscu lub wręcz chcesz tylko poczytać coś więcej na temat przygotowywania zajęć strzeleckich, strona ProwadzacyStrzelanie.eu zawiera wiedzę wystarczającą do bezpiecznej organizacji spotkań.

Witrynę wykorzystujemy w naszych zajęciach, więc będzie stale poprawiana i uzupełniana, żeby stanowić przydatne źródło. Na forum jest też wątek, gdzie zbieramy uwagi, zgłoszenia błędów i sugestie poprawek. Zapraszamy zaangażowanych, bo opublikowane materiały są wciąż w fazie wstępnej i bez wątpienia jest sporo treści i elementów wymagających ulepszenia.

O takie materiały nic nie robiliście :)


TForum >> Ogłoszenia >> ProwadzacyStrzelanie.eu

^^