Braterstwo.eu

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Strzelecko-Kolekcjonerskie

Hej! Jesteś niezalogowany/a. Zaloguj się.

Z nami zdobędziesz pozwolenie na broń!

Poprowadzimy Cię za rękę od zera do własnej broni palnej w 6 miesięcy. Robiliśmy to 1000 razy!

Czas: Około 6 miesięcy (99% to czekanie).
Koszt: łącznie 1.6 – 2 tys zł (rozłożone w czasie; nie trzeba płacić wszystkiego od razu).
Efekt: Pozwolenie na 10 sztuk broni (pistolety, karabiny, strzelby).

Dla kogo?

Chcesz mieć własną broń palną? Pistolet, karabin, a może strzelbę? Glocka, AK-47, Mosina, Mossberga, Uzi lub Pepeszę? Chcesz strzelać sportowo, a może dla zabawy? Marzy Ci się karabin wprost z filmu?

To łatwe! Udało Ci się zdać prawo jazdy? Pozwolenie wymaga mniej wysiłku, a my chętnie podzielimy się z Tobą pasją strzelecką!
Za rękę poprowadzimy Cię przez procedury. Powiemy co, gdzie, kiedy i za ile. Robiliśmy to dosłownie tysiące razy. Zapytaj na dowolnej strzelnicy o Braterstwo, a spotkasz ludzi, którzy nas znają.

Funkcjonariusze służb mundurowych

Jeśli jesteś funkcjonariuszem, procedura jest nawet prostsza, a do tego tańsza. Pozwolenie kolekcjonerskie dla Policjantów, Żołnierzy, Straży Granicznej itp to prosta formalność. Poczytaj więcej informacji na naszym forum. Są u nas tysiące mundurowych, mamy miejsce i dla Ciebie! Ale wróćmy do cywilów...

Nasze cele

Braterstwo powstało, żeby strzelców było jak najwięcej. Obniżamy koszty, tłumaczymy procedury, prostujemy ścieżki. Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego (KRS: 631563), mamy kilkadziesiąt tysięcy aktywnych członków z całej Polski.
Chcemy, żebyś miał broń palną i potrafił się nią posługiwać. Żebyś wciągnął w sport strzelecki swoją rodzinę, znajomych i współpracowników. Żeby nikt w Twoim domu nie obawiał się broni — jest bezpieczniejsza niż szlifierka kątowa. Żeby wizyta na strzelnicy stanowiła dla Ciebie rozrywkę równie normalną jak niedzielna przejażdżka rowerem.

Jak Ci pomożemy?

Nasz zaawansowany system informatyczny za rękę poprowadzi Cię do własnej broni — przygotujemy Cię, wyszkolimy, wyjaśnimy formalności. Wystarczy czytać proste instrukcje. Otrzymasz od nas pomoc, informacje i wsparcie. Jesteśmy stale do dyspozycji: odbieramy kilkadziesiąt maili dziennie i tyle wysyłamy odpowiedzi. Na 99% wiadomości odpisujemy w 36h, zwykle dużo szybciej. Przetestuj, adres w zakładce Kontakt :)
Pomagamy na każdym etapie: wiedzę przekazujemy chętnie i każdemu kto spyta.

Teorii nauczymy Cię w nowoczesny, wygodny sposób. Przygotowaliśmy wygodny, zoptymalizowany cyfrowy kurs instruktażowy (PatentStrzelecki.eu): darmowy (wejdź i sprawdź!), bez rejestracji, dla każdego.
Usiądź wygodnie, a magią internetu uzyskasz komplet sprawdzonych informacji, wszystkie potrzebne materiały i narzędzia do ich nauki. Na komputer, tablet lub telefon. Bez reklam, za darmo i błyskawicznie. Zrobiliśmy to porządnie, bo korzystają z tego nasi przyjaciele i rodzina. Sprawdzone na ponad 50 tysiącach strzelców!

Na żywo

Organizujemy ponad 1200 spotkań rocznie: szkolenia, treningi, zawody. Mamy w tym doświadczenie.

Nauczymy Cię bezpiecznej obsługi broni: przejdziesz wielogodzinne, intensywne szkolenie. Kursy na patent są prowadzone w kameralnych grupach (4-6 osób), gdzie każdy dostaje swoją sztukę broni, a instruktor jest ciągle przy Tobie. Ponad 150 strzałów, żeby zmieścić jak najwięcej praktyki.
Strzelamy, aż bezpieczne nawyki i technika wejdą Ci w krew i będą automatyczne. Szkolimy całościowo: pistolet, karabin i strzelba. Instruktorzy przekażą Ci tyle wiedzy, ile jesteś w stanie przyswoić.

Działamy nie tylko we Wrocławiu, gdzie jest siedziba. W Warszawie mamy własną, dużą strzelnicę, współpracujemy też z instruktorami z innych miast. Miasta z naszymi kursami obecnie: Chociwel, Dąbrowa Tarnowska, Wrocław, Tylice, Warszawa, Zabrze, Żory. Mamy coraz bliżej do każdego zainteresowanego strzelectwem!

Opłaty

Oferta Braterstwa była, jest i będzie najtańsza w całej Polsce. Zadowala nas jedynie oferowanie wysokiej jakości w najniższej cenie. Serio, nie znajdziesz tańszego klubu, regularnie to sprawdzamy. Opłaty w Braterstwie:
— opcja podstawowa: 10 zł / rocznie
— opcja sportowa: 60 zł / rocznie + jednorazowo 240 zł składki wpisowej
Organizujemy setki edycji najtańszych w Polsce zawodów licencyjnych PZSS, darmowe treningi, imprezy rekreacyjne i popularyzatorskie. Nie ma ukrytych opłat. Jasne, czytelne warunki, które są nie do pobicia w całym kraju.

Polityka cenowa

Zauważasz trend? Darmowe, tanie, najtańsze, gratis. Otwarte, bez reklam, dla każdego. Więcej niż zwykle, za mniej niż zwykle. Nie ma tutaj żadnych logo. Nie zobaczysz napisu „artykuł sponsorowany”. Braterstwo to przedsięwzięcie niekomercyjne. Nie prowadzimy działalności gospodarczej, nie robimy tego dla pieniędzy, nie namawiamy na kolejne, droższe szkolenia, czy zbędne dodatki. Działamy w Twoim interesie, aby wspólnie poprawić sytuację sportu strzeleckiego.
To żaden chiński chwyt marketingowy, sprawdź na internecie co o nas piszą strzelcy.

Cel Braterstwa jest jasny: strzelców w Polsce ma być milion, a nie kilkadziesiąt lub sto kilkadziesiąt tysięcy (doliczając myśliwych), jak teraz. Tego się nie uda zrobić bez otwartego podejścia do nowych strzelców i realnej pracy.
Działamy od lat i nauczyliśmy już środowisko strzeleckie, że można i trzeba lepiej. Widać poprawę!

Dołącz do nas! Składka to tylko 10 zł rocznie i zawsze możesz zrezygnować, jeśli Ci się nie spodoba. Co masz do stracenia? Strzelectwo to wspaniałe hobby i wielu nowych znajomych. Warto!

Jak zacząć?

Przede wszystkim, przeczytaj nasze wprowadzające FAQ, w którym jest opisana procedura uzyskania pozwolenia na broń. Bez problemu wszystko zrozumiesz. Wybraliśmy najlepszą ścieżkę dojścia do pozwolenia, która gwarantuje sukces (praworządnym, zdrowym psychicznie, dorosłym).

Zarejestruj profil na naszej stronie, podając swoje dane osobowe. Wpłać składkę członkowską i już, należysz do Braterstwa! Dostaniesz od razu maila z dalszymi informacjami.

Od samego początku poprowadzimy Cię mailowo krok po kroku. To proste i nie wymaga żadnej filozofii:

1. utwórz konto w KS Amator
2. opłać składkę do sekcji sportowej (300 zł)
3. zalicz przez internet teorię (dostaniesz maila jak to zrobić)
4. zalicz kurs praktyczny (organizowany co 2-3 dni)
5. po 3 miesiącach od dołączenia, zalicz egzamin organizowany przez PZSS
6. gdy otrzymasz patent od PZSS, złóż wniosek o licencję
7. gdy otrzymasz licencję od PZSS, zrób badania lekarskie
8. złóż wniosek o pozwolenie na Policji (mamy gotowe, sprawdzone wzory)
9. pozwolenie przyjdzie pocztą (po wizycie Policjanta w Twoim domu).

W skrócie: utwórz konto, wpłać łącznie 300 zł i poprowadzimy Cię jak po sznurku, każdy krok będzie rozplanowany, wystarczy realizować banalne instrukcje. W razie pytań, wyjaśnimy mailowo.

Ten karabin, o którym marzysz? Za kilka miesięcy możesz z niego strzelać wśród nowych przyjaciół na strzelnicy. Sport strzelecki jest fajny, broń jest bezpieczna i dostępna. I Ty możesz mieć takie ciekawe i nowoczesne hobby. Mamy przyjaźniejsze prawo niż w Kalifornii, szkoda nie korzystać!

Ekipa Braterstwo.eu

PS. Nasza oferta jest kierowana wyłącznie do dorosłych, zdrowych psychicznie i niekaranych Polaków. Jeśli nie spełniasz któregoś z tych czterech warunków, to nie dołączaj. Pomagamy tylko osobom spełniającym elementarne kryteria (przyda się też umiejętność czytania ze zrozumieniem).

^^