Jestem tu nowy

Jesteś na naszej stronie pierwszy raz? Nie wiesz o co chodzi?

Droga prosta jak raz, dwa, trzy:

1. Przeczytaj stronę o nas (dostępna w zakładce „Stowarzyszenie”), gdzie możesz się dowiedzieć kim jesteśmy oraz stronę Jak się zapisać? (też zakładka „Stowarzyszenie”), gdzie uzyskasz wszystkie informacje niezbędne, żeby założyć konto i stać się członkiem Braterstwa. Zapis jest bardzo łatwy i trwa ok 4-6 minut (podajesz dane osobowe i naciskasz przycisk).

2. Przeczytaj stronę FAQ (dostępna w zakładce „Pytania”), żeby uzyskać odpowiedź na nasuwające się na początku pytania odnośnie pozwoleń na broń. Wyjaśniłem tam dokładnie jaki typ pozwolenia, jak uzyskać, co jest potrzebne, ile trwa i ile kosztuje. Dzięki temu pozbędziesz się wątpliwości, które trapią większość osób rozpoczynających przygodę z pozwoleniem na broń.

3. Po prawej stronie naszej witryny jest kolumna „Twoje Braterstwo”, gdzie możesz założyć profil w celu uzyskania członkostwa, zlecania wysyłki dokumentów, wzięcia udziału w zawodach korespondencyjnych, itp. Profil jest cały czas rozbudowany o nowe funkcjonalności.

Możesz przejrzeć całą historię wpisów — są tam informacje o przeszłych spotkaniach, o broni, bezskuteczne apele do władzy, przemyślenia filozoficzne, porady dotyczące codziennych spraw z bronią itp.

Ciekawsze wpisy:

Fundamentalne zmiany w Braterstwie
Kurs na patent autorstwa Braterstwa
Rozpoczynamy zawody korespondencyjne
Czy broń kolekcjonerska to powojenne złomy?
Droga uzyskania pozwolenia kolekcjonerskiego.
Jak wygląda egzamin na patent strzelecki?
Jak wygląda (szczegółowo) egzamin na pełne pozwolenie kolekcjonerskie?
Pozwolenie kolekcjonerskie dla mundurowych.
Jak łatwo założyć swoje stowarzyszenie kolekcjonerskie?

Jeśli wiesz już o co chodzi i chcesz się zapisać – przejdź do strony Jak się zapisać

Wszystko powinno być jasne!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *