Jestem tu nowy

Ta strona służy jako punkt startowy dla osób, które odwiedzają Braterstwo pierwszy raz. A więc w skrócie:

Braterstwo to ruch społeczny, zwiększający ilość pozwoleń na broń w Polsce. Obniżamy opłaty i ułatwiamy procedury. Z nami przejdziesz wszystkie formalności od początku do zakupu swojego pierwszego pistoletu. Więcej informacji na nasz temat znajdziesz na stronie o nas. Opis tego, jak możemy Ci pomóc uzyskać pozwolenie jest we wpisie z nami zdobędziesz pozwolenie na broń.

Zapis do stowarzyszenia jest łatwy i szybki (podajesz dane osobowe i naciskasz przycisk), a opłaty najniższe w Polsce. Więcej informacji na stronie Jak się zapisać?.

Publikujemy sporą ilość wiedzy. Jeśli nie masz żadnego doświadczenia z pozwoleniami na broń, warto zajrzeć na stronę FAQ (dostępna w zakładce „Pomoc”).
To wyczerpujący poradnik, poruszający podstawowe kwestie związane z uzyskaniem własnej broni. Wyjaśnia dokładnie jaki typ pozwolenia, jak uzyskać, co jest potrzebne, ile trwa i ile kosztuje.
Dodatkowo, stworzyliśmy dostępny dla wszystkich i za darmo kurs na teoretyczną część patentu strzeleckiego: PatentStrzelecki.eu, który jest polecany przez tysiące kursantów i wykorzystywany przez zdecydowaną większość podchodzących do patentu.

Po przyswojeniu tej wiedzy zachęcam Cię do założenia profilu. Wszystkie formalności obsługujemy przez internet, a posiadanie profilu pozwala także na więcej: zlecania wysyłki dokumentów, wzięcie udziału w zawodach korespondencyjnych, kontakt ze strzelcami w Twojej okolicy, itp.

Ta strona to zarówno obsługa członków, jak i też częściowo blog. Możesz przejrzeć całą historię wpisów — są tam informacje o przeszłych spotkaniach, o broni, bezskuteczne apele do władzy, przemyślenia filozoficzne, porady dotyczące codziennych spraw z bronią itp.

do góry ↑

15 myśli nt. „Jestem tu nowy

Dodaj komentarz