Jestem tu nowy

Jesteś na naszej stronie pierwszy raz? Nie wiesz o co chodzi?

Braterstwo to ruch społeczny, którego celem jest zwiększenie ilości pozwoleń na broń w Polsce. Robimy to publikując niezbędną wiedzę, minimalizując opłaty i ułatwiając przejście wszystkich procedur.
Z nami przejdziesz wszystkie formalności od początku do zakupu swojego pierwszego pistoletu. Więcej informacji na stronie o nas (dostępna w zakładce „Stowarzyszenie”).

Zapis do stowarzyszenia jest łatwy i szybki (podajesz dane osobowe i naciskasz przycisk), a opłaty najniższe w Polsce. Więcej inforacji na stronie Jak się zapisać?.

Jeśli nie masz żadnego doświadczenia z pozwoleniami na broń, warto zajrzeć na stronę FAQ (dostępna w zakładce „Pytania”). Tam jest nasz krótki, ale wyczerpujący poradnik, poruszający podstawowe kwestie związane z uzyskaniem własnej broni. Wyjaśniłem tam dokładnie jaki typ pozwolenia, jak uzyskać, co jest potrzebne, ile trwa i ile kosztuje. Dzięki temu pozbędziesz się wątpliwości, które trapią większość osób rozpoczynających przygodę z pozwoleniem na broń.

Po przyswojeniu tej wiedzy zachęcam Cię do założenia profilu. Wszystkie formalności obsługujemy przez internet, a posiadanie profilu pozwala także na więcej: zlecania wysyłki dokumentów, wzięcie udziału w zawodach korespondencyjnych, kontakt ze strzelcami w Twojej okolicy, itp.

Ta strona to zarówno obsługa członków, jak i też częściowo blog. Możesz przejrzeć całą historię wpisów — są tam informacje o przeszłych spotkaniach, o broni, bezskuteczne apele do władzy, przemyślenia filozoficzne, porady dotyczące codziennych spraw z bronią itp.

Ciekawsze wpisy:

Fundamentalne zmiany w Braterstwie
Kurs na patent autorstwa Braterstwa
Rozpoczynamy zawody korespondencyjne
Czy broń kolekcjonerska to powojenne złomy?
Droga uzyskania pozwolenia kolekcjonerskiego.
Jak wygląda egzamin na patent strzelecki?
Jak wygląda (szczegółowo) egzamin na pełne pozwolenie kolekcjonerskie?
Pozwolenie kolekcjonerskie dla mundurowych.
Jak łatwo założyć swoje stowarzyszenie kolekcjonerskie?

Jeśli wiesz już o co chodzi i chcesz się zapisać – przejdź do strony Jak się zapisać

Wszystko powinno być jasne!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *