Braterstwo.eu

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Strzelecko-Kolekcjonerskie

Hej! Jesteś niezalogowany/a. Zaloguj się.


TForum >> Ogłoszenia >> Z nami zdobędziesz pozwolenie na broń

Z nami zdobędziesz pozwolenie na broń
Avatar
28.08.2017 10:54
Poprowadzimy Cię za rękę od zera do własnej broni palnej w 6 miesięcy. Robiliśmy to 1000 razy!  

Czas: Około 6 miesięcy.
Koszt: łącznie 1.6 - 2 tys zł (rozłożone w czasie; nie trzeba płacić wszystkiego od razu).
Efekt: Pozwolenie na minimum 10 sztuk broni palnej (pistolety, karabiny, strzelby).

Dla kogo?


Chcesz mieć własną broń palną? Pistolet, karabin, a może strzelbę śrutową? Glocka, CZ-tkę, AK-47, Mosina, Mossberga, Uzi lub Pepeszę? Chcesz strzelać sportowo, na wynik, a może dla zabawy i huku? Marzy Ci się karabin wprost z filmu?

To łatwe! Udało Ci się zdać prawo jazdy? Pozwolenie wymaga mniej wysiłku. Od kilku lat pomagamy ludziom takim jak Ty realizować swoją pasję, bo mamy taką samą. Od 2011 roku prawo jest normalne i bez trudu możesz do nas dołączyć.
Za rękę poprowadzimy Cię przez procedury. Powiemy co, gdzie, kiedy i za ile. Robiliśmy to dosłownie tysiące razy. Zapytaj na dowolnej strzelnicy o Braterstwo, a spotkasz ludzi, którzy nas znają.

Funkcjonariusze służb mundurowych


Jeśli jesteś funkcjonariuszem, procedura jest jeszcze łatwiejsza, szybsza i tańsza. Pozwolenie dla Policjantów, Żołnierzy, Słuzby Więziennej, Straży Granicznej itp to prosta formalność. Poczytaj więcej informacji na naszym forum.
Są u nas tysiące mundurowych, mamy miejsce też dla Ciebie! Ale wróćmy do cywilów...

Nasze cele


Braterstwo powstało, żeby strzelców było jak najwięcej. Obniżamy koszty, tłumaczymy procedury, prostujemy ścieżki. Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego (KRS: 631563), mamy kilkadziesiąt tysięcy aktywnych członków z całej Polski.
Chcemy, żebyś miał broń palną i potrafił się nią posługiwać. Żebyś wciągnął w sport strzelecki swoją rodzinę, znajomych i współpracowników. Żeby nikt w Twoim domu nie obawiał się broni -- jest bezpieczniejsza niż szlifierka kątowa. Żeby wizyta na strzelnicy stanowiła dla Ciebie rozrywkę równie normalną jak niedzielna przejażdżka rowerem.

Jak Ci pomożemy?


Nasz zaawansowany system informatyczny za rękę doprowadzi Cię do własnej broni -- przygotujemy Cię, wyszkolimy, załatwimy formalności. Wystarczy czytać proste instrukcje. Otrzymasz od nas pomoc, informacje i wsparcie. Jesteśmy stale do dyspozycji: odbieramy kilkadziesiąt maili dziennie i tyle wysyłamy odpowiedzi. Na 99% maili odpisujemy w 48h, zwykle dużo szybciej. Przetestuj, adres w zakładce Kontakt :)
Staramy się pomagać na każdym etapie. To, co wiemy przekazujemy chętnie i każdemu kto spyta.

Wiedzę teoretyczną przekazujemy w nowoczesny, wygodny sposób. Te narzędzia (PatentStrzelecki.eu) są poziom wyżej niż wszystkie inne. Są też darmowe (wejdź i sprawdź!) i dostępne bez rejestracji, czy logowania.
Usiądź wygodnie, a magią internetu uzyskasz komplet sprawdzonych informacji, wszystkie potrzebne materiały i narzędzia do ich nauki. Na komputer, tablet lub telefon. Bez reklam, za darmo i błyskawicznie. Zrobiliśmy to porządnie, bo korzystają z tego nasi przyjaciele i rodzina. Sprawdzone na ponad 24 000 strzelców!

Na żywo


Organizujemy dużo regularnych, otwartych spotkań: treningów, zawodów, szkoleń, pikników. Przygotujemy Cię do zaliczenia egzaminów bez stresu.

Nauczymy Cię obsługi broni: na strzelnicy przejdziesz intensywne szkolenie. Kursy na patent są prowadzone w średnio 4 osobowych grupach (Warszawa: 8 osób) i każdy ma swoją sztukę broni. Prawie indywidualne podejście instruktora, nie czekasz w kolejce -- strzelamy cały czas, żeby zmieścić jak najwięcej praktyki.
Strzelamy, aż bezpieczne nawyki i technika wejdą Ci w krew i będą automatyczne. Szkolimy całościowo: pistolet, karabin i strzelba. Instruktorzy przekażą Ci tyle wiedzy, ile jesteś w stanie przyswoić.

Zaczynaliśmy od szkoleń we Wrocławiu i sporo tutaj strzelamy. W 2020 roku centrum naszych działań przeszło na Warszawę, gdzie mamy nową, piękną strzelnicę na 25m, a otoczenie jest przyjazne i wszystko jest możliwe. Stolica górą! Dodatkowo nawiązaliśmy współpracę z pasjonatami także w innych miejscach jak Kraków, czy Żory. Mamy coraz bliżej do każdego zainteresowanego strzelectwem!

Opłaty


Oferta Braterstwa była, jest i będzie najtańsza w całej Polsce. Zadowala nas jedynie oferowanie wysokiej jakości w najniższej cenie. Opłaty w Braterstwie:
-- opcja podstawowa: 10 zł / rocznie
-- opcja sportowa: 60 zł / rocznie + jednorazowo 190 zł wpisowego
Regularnie organizujemy najtańsze w Polsce zawody z licencją PZSS, darmowe treningi, imprezy rekreacyjne i popularyzatorskie (pikniki). Nie ma ukrytych opłat. Jasne, czytelne warunki, które są nie do pobicia w całym kraju.
Honorowi Dawcy Krwi oraz kobiety otrzymują pierwszy rok członkostwa podstawowego za darmo (to już 400 osób!).

Dla Pań


Zależy nam na przedstawicielkach płci pięknej, bo jest ich zdecydowanie zbyt mało na strzelnicach. Każda członkini Braterstwa zapisuje się do nas za darmo. Musisz wysłać tylko skan dokumentu z widocznym PESELEM (resztę danych możesz zamazać).
Stawki opłat członkowskich są dla Pań niższe o 50%. Czyli 5 zł zamiast 10 zł w opcji podstawowej oraz 30 zł zamiast 60 zł w opcji sportowej.
Na naszych zawodach z licencją PZSS zawodniczki mają duże zniżki.
Braterstwo to najbardziej prokobieca organizacja strzelecka i daje nam to sporo satysfakcji.

Polityka cenowa


Zauważasz trend? Darmowe, tanie, najtańsze, gratis. Otwarte, bez reklam, dla każdego. Więcej niż zwykle, za mniej niż zwykle. Nie ma tutaj żadnych logo. Nie dostrzeżesz drobnym drukiem "artykuł sponsorowany". Braterstwo jest przedsięwzięciem niekomercyjnym. Nie prowadzimy działalności gospodarczej, nie namawiamy na kolejne, droższe szkolenia, czy zbędne dodatki. Działamy w Twoim interesie, aby wspólnie poprawić sytuację sportu strzeleckiego.

Nasz cel jest jasny: strzelców w Polsce ma być milion, a nie kilkadziesiąt lub sto kilkadziesiąt tysięcy (doliczając myśliwych), jak teraz. Tego się nie uda zrobić bez: niższych cen, większej dostępności, automatyzacji biurokracji i ludzkiego podejścia. Te wszystkie cechy staramy się wykazywać w Braterstwie.
Pracujemy od kilku lat i nauczyliśmy już środowisko strzeleckie, że można i trzeba lepiej. Trendy się powoli zmieniają, a branża poprawia. Mamy w tym swój udział.

Dołącz do nas i rozpocznij zabawę. Składka to tylko 10 zł rocznie i zawsze możesz zrezygnować, jeśli Ci się nie spodoba. Co masz do stracenia? Strzelectwo to wspaniałe hobby i wielu nowych znajomych. Warto!

Jak zacząć?


Przede wszystkim, przeczytaj nasze wprowadzające FAQ, w którym jest opisana procedura uzyskania pozwolenia na broń. Bez problemu wszystko zrozumiesz. Wybraliśmy najlepszą ścieżkę dojścia do pozwolenia, która na 100% gwarantuje sukces (praworządnym, zdrowym psychicznie, dorosłym).

Zarejestruj profil na naszej stronie, podając swoje dane osobowe. Wpłać 10 zł składki członkowskiej i już, należysz do Braterstwa! Dostaniesz od razu maila z dalszymi informacjami.
Jeśli chcesz pójść polecaną drogą przez PZSS, musisz się zapisać do sekcji sportowej.

Od samego początku poprowadzimy Cię mailowo krok po kroku. To proste i nie wymaga żadnej filozofii:

1. utwórz i aktywuj konto w KS Amator (10 zł)
2. dołącz do sekcji sportowej (240 zł)
3. zalicz przez internet teorię (dostaniesz maila jak to zrobić)
4. zalicz kurs praktyczny (organizowany co 2-3 dni)
5. po 3 miesiącach od dołączenia, zalicz egzamin organizowany przez PZSS
6. gdy otrzymasz patent od PZSS (pocztą), wyślij nam wniosek o licencję
7. gdy otrzymasz licencję od PZSS, zrób badania lekarskie
8. złóż wniosek o pozwolenie na Policji (mamy gotowe, sprawdzone wzory)
9. pozwolenie przyjdzie pocztą (po wizycie Policjanta w Twoim domu).

W skrócie: utwórz konto, wpłać łącznie 250 zł (220 zł jako kobieta) i poprowadzimy Cię jak po sznurku. W razie pytań, wyjaśnimy mailowo.

Ten karabin, o którym marzysz? Podejmij decyzję dziś, za kilka miesięcy będziesz z niego strzelać wśród nowych przyjaciół na strzelnicy. Sport strzelecki jest fajny, broń jest bezpieczna i dostępna, także Ty możesz mieć takie ciekawe i nowoczesne hobby. Mamy bardziej otwarte prawo niż w Kalifornii, szkoda nie skorzystać!

PS. nasza oferta jest kierowana wyłącznie do dorosłych, zdrowych psychicznie i niekaranych Polaków. Jeśli nie spełniasz któregokolwiek z tych czterech warunków, to nic z tego co napisaliśmy powyżej Cię nie dotyczy. Chcemy pomagać osobom spełniającym proste, niezbędne i oczywiste kryteria (przyda się też umiejętność czytania ze zrozumieniem).

PS2. Braterstwo jest prowadzone dla przyjemności i z pasji. Nie powoduje nami przymus ekonomiczny. Jesteśmy tutaj dla satysfakcji z pomocy praworządnym Polakom. Dołączaj bez wahania, jesteś u siebie.


TForum >> Ogłoszenia >> Z nami zdobędziesz pozwolenie na broń

^^