Braterstwo.eu

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Strzelecko-Kolekcjonerskie

Hej! Jesteś niezalogowany/a. Zaloguj się.


TForum >> Ogłoszenia >> Zmiana barw klubowych 2019

Zmiana barw klubowych 2019
Avatar
05.11.2018 21:32
Mamy listopad, czyli sezon transferowy zawodników PZSS miedzy klubami. Obecnie, dzięki wprowadzeniu elektronicznego systemu PZSS, zmiana klubu jest łatwa i naprawdę szybka.

Jeśli nie podoba Ci się obecny klub, rozważ opuszczenie jego szeregów. W ten sposób dajesz sygnał do poprawy w swojej byłej organizacji. 

Żeby zmienić klub, musisz mieć powód. Może Twój stary klub stracił licencję, ma kiepską atmosferę, utracił dostęp do strzelnicy albo nie organizuje żadnych aktywności. Może się przeprowadzasz i nie chcesz należeć do zbyt odległego klubu. Może wraz z kolegami otworzyliście nowy klub, który rozniesie całą konkurencję w okolicy. To są dobre powody zmiany barw klubowych PZSS.

Słabym powodem jest sama tylko niewielka różnica w opłatach. Nie warto zapisywać się do najtańszego na podstawie gołej ceny, co piszę jako kierownik najtańszego klubu PZSS w całym kraju. Jeśli należysz do klubu, który ma standardową składkę (np 400 zł rocznie), to zobacz co otrzymujesz. Jeśli masz blisko, wysokiej klasy strzelnicę bez limitu, fajne zawody z możliwością wypożyczenia broni, dobrą atmosferę i możliwość rozwoju Twojego hobby -- płać i ciesz się strzelectwem. Wspieraj dobre kluby, nawet jeśli mógłbyś zaoszczędzić parę groszy zmieniając barwy: pieniądze to nie wszystko.

Idealna sytuacja, to gdy każdy z nas należy do fajnego, lokalnego klubu, który umożliwia szeroką eksplorację pasji strzeleckiej, popychając wszystkich do pozytywnego spędzania czasu wśród ciekawych znajomych. Porzucając miejsca, które nie spełniają tego wymagania, uczymy kierowników klubów, że nikt nie jest przyspawany do organizacji i strzelectwo musi się nieustannie rozwijać.
KS Amator wspiera zawodników, którzy chcą zmienić barwy klubowe. Niezależnie od tego, czy odchodzisz z sekcji sportowej KS Amator, czy dopiero do niej dołączasz.

Jeśli odchodzisz z sekcji sportowej KS Amator:
-- nie musisz się tłumaczyć ani argumentować; to Twój wybór
-- napisz tylko maila ze swoją decyzją, w kilka dni usunę Cię z systemu PZSS i nowy klub będzie Cię mógł przyjąć
-- dalej pozostaniesz członkiem stowarzyszenia, ale w sekcji podstawowej.
-- nie zwracamy składek członkowskich.

Jeśli chcesz dołączyć do sekcji sportowej KS Amator:
-- podążaj za wskazówkami, które masz wypisane w odpowiedniej sekcji profilu.
-- gdy rozszerzysz członkostwo, zadbaj o formalności, opisane poniżej.
-- procedura jest bardzo łatwa

Więcej szczegółów odnośnie zmiany klubu na naszej stronie z procedurami.

Mobilność zawodników i konkurencja wśród klubów pomaga nam wszystkim podnosić jakość branży strzeleckiej. Nie wspieraj byle czego, podejmuj świadome wybory i głosuj swoimi pieniędzmi. To najskuteczniejsza forma demokracji.


TForum >> Ogłoszenia >> Zmiana barw klubowych 2019

^^