Braterstwo.eu

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Strzelecko-Kolekcjonerskie

Hej! Jesteś niezalogowany/a. Zaloguj się.


TForum >> Ogłoszenia >> Kurs prowadzącego strzelanie - sierpień

Wpis 'Kurs prowadzącego strzelanie - sierpień'
Avatar
05.07.2017 20:12
W dniach 5-7 sierpnia w Oławie odbędzie się kurs na prowadzącego strzelanie organizowany przez klub Colt Oława. Kurs będzie kosztował 350 zł. 
Obecnie Braterstwo prowadzi regularnie szkolenia na prowadzącego strzelanie. Terminy są dostępne po zalogowaniu (utworzenie profilu nic nie kosztuje) w zakładce Szkolenia. Zapraszamy!

Aby zarejestrować się na kurs należy wypełnić formularz zgłoszeniowy i wysłać go na adres mailowy COLTa: coltolawa@gmail.com

Uprawnienia prowadzącego są dożywotnie i przydają się wielokrotnie. Jeśli chcesz strzelać, to bardzo szybko napotkasz sytuację, gdy legitymacja prowadzącego strzelanie będzie niezbędna by swobodnie korzystać ze strzelnicy.
350 zł to dobra cena, ostatnio za szkolenie trzeba zapłacić sporo więcej. Colt jest prowadzony przez profesjonalistów, więc na pewno będzie można uzyskać sporo wiedzy.

Kurs jest dostępny dla wszystkich, ale aby uzyskać legitymację należy posiadać patent i licencję PZSS. Zatem warto robić ten kurs jeśli należysz do PZSS i planujesz uzyskać licencję w najbliższych dniach lub już ją masz. Jeśli nie masz ani patentu, ani licencji, polecam jednak poczekać i zrobić najpierw te uprawnienia, a kurs prowadzącego później.
Tego typu kursy są organizowane co 3-6 miesięcy w naszym rejonie (i częściej na terenie kraju).


TForum >> Ogłoszenia >> Kurs prowadzącego strzelanie - sierpień

^^